Pripreme FK Sloboda: Još jedan remi u Medulinu

U drugom prijateljskom susretu u okviru Medulin Cupa, prvotimci FK Sloboda koji u Medulinu obavljaju zimske pripreme, odigrali su neriješeno sa NK Jarun, ekipom iz donjeg dijela tabele drugog ranga takmičenja u Hrvatskoj. Nakon 90 minuta bilo je 1:1.

Jarun je došao u vodstvo u 27. minuti susreta preko Tadića, a jedini pogodak za Tuzlake postigao je Vranješ u 64. minuti utakmice. Pervan je odlično uposlio napadača Slobode koji rutinski trese mrežu protivničke ekipe.

Jatun je imao i priliku iz jedanesterca ali je uspješan bio golman Tuzlaka Bukvić.

U timu Slobode od prve minute nastupili su Bukvić, Osmić J., Šubert, Jusić, Kapetanović, Kurtalić, Delić, Vranješ, Husejinović, Mehmedović i Komazec. Priliku za igru još su dobili Pervan, Alić, Maksimović, Varešanović, Mešić i Ćivić.

Crveno-crni nastavljaju trenirati u Medulinu, a u ponedjeljak ih očekuje i treća kontrolna utakmica u okviru Medulin Cupa, protivnik je NK Kustošija, ekipa iz trećeg ranga HNL-a.

Podsjećamo, u prvoj utakmicu Medulin Cupa, Sloboda je odigrala neriješeno sa ekipom Krupe.