Sutra susreti 32. kola Premijer lige BiH u fudbalu

Sutra susreti 32. kola Premijer lige BiH u fudbalu

U nedjelju, 23. maja odigrat će se susreti posljednjeg, 32. kola Premijer Lige BiH. U okviru 32. kola sastaju se:

DomaćinRezultatGost
23.05.2021. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU–:–FK OLIMPIK
FK SARAJEVO–:–FK RADNIK
NK ŠIROKI BRIJEG–:–FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK VELEŽ–:–FK SLOBODA TUZLA
FK BORAC–:–FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI–:–FK ŽELJEZNIČAR

Svi susreti se igraju od 17. sati.

Tabela:

KlubUPNIBod
1FK BORAC31203863
2FK SARAJEVO311611459
3FK VELEŽ311413455
4HŠK ZRINJSKI311651053
5NK ŠIROKI BRIJEG31158853
6FK TUZLA CITY31139948
7FK ŽELJEZNIČAR311181241
8FK SLOBODA TUZLA311061536
9FK MLADOST DOBOJ KAKANJ31861730
10FK KRUPA NA VRBASU31671825
11FK RADNIK315101625
12FK OLIMPIK31742025