Karate: KBS Šotokan osvojio 17 medalja u Gračanici

U Sportskoj dvorani ,,LUKE,, u Gračanici, u organizaciji Karate kluba ,,Gračanica, održano je  3.kolo Karate lige tuzlanske regije u uzrasnim kategorijama djeca od 6 do 13 godina, kadeti i juniori kate i borbe pojedinačno i ekipno. Na ovom takmičenju učešće je uzelo preko 470
takmičara iz 25 klubova tuzlanske regije .

Za Karate klub ,,Šotokan,, nastupilo je 17 takmičara u pojedinačnim kategorijama. Naši takmičari su ostvarili dobar rezultat osvojivši: 2 zlatne, 9 srebrenih i 6 bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Jašarević Elnur i Hasanović Muhamed.

Srebrene medalje osvojili su: Ćasurović Anida,Salkanović Dženeta,Durić Amila,Karović Sanjin,Šljivić Halima,Čergić Nedim,Ćasurović Džemal, Hasanović Esma i Karić Emrah.

Bronzane medalje osvojili su :Šljivić Merjem,Durić Emina,Hasanović Ajna,Lačić Asja, Mustafić Mirza i Mahmutović Salih .

Slijedeći vikend pred nama je državno prvenstvo za djecu koje će biti održano u Zenici.Našim takmičarima želimo puno sreće na državnom prvenstvu i nadamo se dobrom nastupu naših takmičara.