U naselju Ratkovići pješak smrtno stradao, radi se na identifikaciji i pronalasku vozača
Policijski službenici PS Čelić su izlaskom na lice mjesta potvrdili navode prijave, dok je ljekar SHMP Doma zdravlja Čelić utvrdio da povrijeđeno lice ne daje znakove života.
O navedenom događaju je obaviješten dežurni kantonalni tužilac, koji je izašao na lice mjesta i rukovodio uviđajem koji su izvršili policijski službenici OKP PU Tuzla, a kojim je utvrđeno da se na navedenoj lokaciji dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali NN motorno vozilo sa NN vozačem i pješak M.G., rođen 1961. godine nastanjen na području općine Čelić (koji je pored sebe gurao bicikl).
U toku je daljnji rad na utvrđivanju okolnosti u vezi navedene saobraćajne nezgode, kao i na pronalasku i identifikaciji vozača. U vremenskom periodu od 20:15 sati (14.09.2023. godine) do 01:30 sati (15.09.2023.godine) saobraćaj na navedenoj dionici reg. puta u potpunosti je bio obustavljen.