FK Sloboda: Juniori remizirali sa prvotimcima Bosne iz Kalesije

U trećoj prijateljskoj utakmici pred nastavak sezone, juniorska selekcija FK Sloboda remizirala je sa prvotimcima Bosne iz Kalesije 2:2.

Gosti su prvi došli u vodstvo preko Ahmetovića. Nedugo zatim bilo je 0:2. Isti igrač iskoristio je neopreznost Brkića i pogodio za veliku radost gostujućeg tima i veliku prednost.

Odlična akcija izabranika Gradimira Crnogorca krunisana je pogotkom. Hasanović je uposlio Babovića koji zajedno sa Kovačevićem izlazi pred golmana Tufekčića. Babović je bio nesebičan, uposlio Kovačevića koji nije imao težak zadatak i loptu šalje u protivničku mrežu za 1:2. To je ujedno bio rezultat prvog poluvremena.

U drugih 45 minuta crveno-crni su bili konkretnija ekipa na terenu, stvarali šanse, a to im se isplatilo. Aličić je nakon solo prodora, šutirao sa vrha šesnaesterca i matirao protivničkog golmana za 2:2, što će se na kraju ispostaviti kao konačan rezultat utakmice.