RK Gračanica u prijateljskom susretu pregazila Krivaju

Rukometaši Gračanice večeras su u prijateljskom susretu savladali ekipu Krivaje rezultatom 37:26

Gračanlije su u sjajnom susretu pregazile svog protivnika, te tako na najbolji mogući način pokazali da su spremni za dvomeč u Kupu sa Vogošćom.

Domaći rukometaši su na samom otvaranju susreta napravili veliku prednost od 7:0, a dovoljno govori podatak da su gosti svoj prvi pogodak postigli u osmoj minuti susreta.

Briljirao je na golu domaćih Admir Ahmetašević, dok gostujući golmani nisu mogli odbraniti. Također odigrala je ekipa Gračanice sjajnu odbranu u prvom poluvremenu, ali i ono malo šuteva što je prošlo Ahmetašević je većinom uspijevao odbraniti. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom Gračanice od 37:26.

U drugom dijelu trener domaćih Damir Doborac šansu je dao svim igračima, ali i onu su uspjeli održati prednost koju su stekli igrači koji su igrali prvo poluvrijeme. Konačan rezultat susreta bio je 40:25.

Gračanlije će ovog vikenda u okviru Kupa gostovati u Vogošći.