Košarkaši bez većih problema protiv Orlovika

Gračanički košarkaši su bez većih problema u 3. kolu A2 lige Sjever savladali ekipu Orlovik iz Žepča rezultatom 79:66.

U dva nastupa naši košarkaši su upisali dvije pobjede, u 2. kolu su bili slobodni, dok će u narednom kolu gostovati u Banovićima kod domaćina KK Litva.

U utakmicu protiv Orlovika domaćini su ušli kao favoriti i to su potvrdili na terenu, imali su vodstvo od početka do kraja susreta. Prva četvrtina 20:14, na poluvremenu je bilo 43:32.
Kada je u pitanju utakmica protiv Orlovika, domaćini su u nju ušli kao favoriti a to su potvrdili na terenu. U trećoj četvrtini domaćin daje gas i ima maksimalnih +22 te je rezultat glasio 66:44. Do kraja utakmice domaćini su sačuvali prednost od i rezultat je završen 79:66.

U zadnjih 10 minuta utakmice domaćini su dali priliku madim igračima koji su to dobro iskoristili.